Santana Club

Santana Club– Wieleń Zaobrzański, ul. Wczasowa 43

santana1

Z tym lokalem wiążą nam się bardzo miłe wspomnienia. Tutaj bowiem w 2009 zorganizowaliśmy nasze wesele. Bawiliśmy się przednio, był full wypas jeśli chodzi o jedzenie i o atmosferę. Organizatorzy- pierwsza klasa!

W Wieleniu jesteśmy dosyć często, i nieraz wpadamy do Santany, ale tym razem postanowiliśmy wpaść tam w pewnym celu- żeby potem móc zrobić relację na blogu;p Wzięłam aparat i z pustymi żołądkami udaliśmy się tam na obiadek.

Usiedliśmy w ogródku, przed restauracją. Czekaliśmy i czekaliśmy. Cierpliwie… Po-dłuższym-czasie-zjawiła się w końcu pani Kelnerka.  Podała menu.

Menu dosyć długie… (oj pani Gessler nie byłaby zadowolona:-), hihi.

Wybrałam roladę schabową z serkiem pleśniowym i frytkami, a Tomasz- grillowaną pierś z kurczaka z pieczarkami, sałatkę z białej kapusty no i frytki do tego.

Jedzenie było przepyszne!!!!!!!!! Schabik mięciutki (ja tak nie umiem), a ta sałatka jaka była dobra!!!-wyżerałam ją Tomkowi od czasu do czasu;p. Tomi był również bardzo zadowolony ze swojego zamówienia, tylko stwierdził, że mięcho mogłoby być ciut większe, bo takie było pyszne!

Jeśli chodzi o położenie lokalu, to lepiej nie mogli trafić:-) Przy lesie, 5 minut od jeziora.

W sezonie Wieleń tętni życiem, jest dosyć sporo wczasowiczów i każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Gorąco polecam Wam i Santanę i Wieleń!!

santana2
santana3
santana4
santana5