Nagrody

Udało mi się wygrać następujące rzeczy:

 • Voucher do wykorzystania w Hotelu Sheraton wygrany w konkursie dla blogerów partnerskich VII Ogólnopolskiego Festiwalu Dobrego Smaku w Poznaniu (relacja z obiadu TUTAJ)

ofds- sheraton (6)

 • Książka „Paryska dieta” w błyskawicznym konkursie na Durszlaku:

paryska dieta

 • Koszulkę z pyrkami, zestaw vlepek i kompot dostałam od Pyra Bar Gdańsk w fotograficznym konkursie:

pyra bar nagroda

 • Książkę „Z miłości do jedzenia” wygrałam w konkursie ‚Lato w kuchni‚ zorganizowanym na MM Moje Miasto Zielona Góra

_DSC0522

 • Zestaw od firmy Fiskars otrzymałam w konkursie zorganizowanym na MM Moje Miasto Zielona Góra- „Osładzamy MM-kę„. A ponieważ przepis, który zamieściłam na stronie należał do naszej babci Anieli, w całości przekażę jej tą nagrodę:-)

zestaw fiskars

 • Tę nagrodę uważam za najważniejszą i najcudowniejszą. Walczyłam o nią prawie pół roku, no i udało się! Pojechałam aż do Augustowa na cudowne warsztaty z Marcinem Budynkiem w jego Akademii oraz spędziłam cudowne chwile w hotelu Warszawa:)

   (Pełna relacja z warsztatów znajduje się TUTAJ)

 • Będąc na Festiwalu Dobrego Smaku w galerii handlowej, Tomek wziął udział w konkursie (trzeba było udzielić odpowiedzi na pytanie) i wygrał bon o wartości 50zł na obiad w restauracji Essenza w Zielonej Górze. Na obiad poszliśmy, było meeeeega smacznie!

p.s. były jeszcze bułeczki do hamburgerów, ale zapomniałam o nich przy robieniu zdjęcia, hihi.

 • Oto cudna nagroda w konkursie koszykowym serwisu AleDobre– foremka do wykrawania ciasteczek:

 • W maju wzięłam udział w konkursie zorganizowanym przez Zespół natoobe & Metsa Tissue, w którym zostałam zakwalifikowana do drugiego etapu. Miałam przygotować coś dobrego z papierem SAGA, wysłać swoje zdjęcie wraz z przepisem. Zrobiłam najlepsze ciasto pod słońcem:-) Zwycięzcy mieli być wybrani zarówno przez jury jak i dzięki głosom internautów. Zależało mi ogromnie na konkursie, ponieważ za pierwsze miejsce można było wygrać Marcina Budynka… . No, tzn. warsztaty kulinarne pod Jego kierunkiem w przepięknym hotelu Warszawa w Augustowie… MARZENIE!

I zaczęła się kampania reklamowa…

I w tym miejscu chciałabym ogromnie podziękować wszystkim tym, którzy oddali choć pół głosu na mnie oraz zachęcili inne osoby do zagłosowania. Wielkie dzięki dla: mojej mamy, która zorganizowała mega kampanię wśród swoich koleżanek, Małgosi C, Pożeraczce, Tomkowi, Michałowi K., Sławkowi i Dorocie, Ewie, Dorotce, panu Łukaszowi S. i oczywiście Dupciowym Lubisiom <ciekawe o kim zapomniałam:-/>!!!

Niestety nie udało mi się wygrać pana Marcina, ale za to na pocieszenie dostałam upominki:

 • „Przysmaki do chleba” wygrałam w konkursie Mienty. Trzeba było napisać, dlaczego chciałabym tą książkę otrzymać. Wpisałam coś takiego:):

„Mam dosyć sporo książek kucharskich, które na chwilę obecną nie mieszczą mi się na półce…. Sporo z nich leży na stole w kuchni, na parapecie, na stoliczku nocnym i na kupce z gazetami. Gdybym miała ich choć troszku więcej, wtedy mój mąż dałby się w końcu namówić na zakup nowego regału do pokoju:-) (model już mam oczywiście wybrany,hihi)”

<Póki co, wszystkie książki wylądowały w nowym miejscu i teraz czekam, aż kasę uzbieramy na zakup nowej szafy… .>

 • Wzięłam udział w błyskawicznym konkursie firmy Marsyl. Trzeba było wysłać przepis i ewentualnie zdjęcie swoich ogórków małosolnych. Nagrody były przeznaczone dla pierwszych 50 osób. Załapałam się:-))

 • 20 lipca dowiedziałam się, że  mój przepis na Orzeźwiający kompot z czerwonych porzeczek wygrał w konkursie zorganizowanym przez blog „Co dziś jemy mamo?„. W nagrodę otrzymałam ‚Słoneczny Zestaw’ firmy Termisil :-)))- dzbanuszek i 4 szklanki.

W związku z tym otrzymaliśmy nagrodę: 100zł  na „magiczną kolację w Olchowym Gościńcu„.

 • Dnia 28.05.12 dostałam informację, że przeszłam do drugiego etapu konkursu z Papierem SAGA (nie mylić z herbatą;p). W nagrodę otrzymałam ten oto papier do pieczenia/gotowania itp., który ma mi posłużyć do kulinarnych eksperymentów i zmiażdżenia konkurencji w drugim etapie, hihi!:-)

 

 • W kwietniu 2012r rozpoczęłam współpracę z serwisem kulinarnym Polska Gotuje, w którym zamieszczam swoje przepisy na produkty zrobione domowym sposobem. W podziękowaniu za dotychczasową współpracę, otrzymałam 3 czasopisma oraz książkę:-))

 • Startując w konkursie Blog Roku 2011 nasza Dupcia została zauważona przez jurorkę tego konkursu, Martynę Wojciechowską, która wspomniała o naszym blogu w porannym programie Dzień Dobry TVN.  Czujemy się tak, jakbyśmy ten konkurs wygrali!:-)

Dupa w TVN!!!

 • Bardzo rzadko biorę udział w konkurach, ale tym razem kiedy zobaczyłam, że na forum gotowanie.info można wygrać książkę Julli Child (za którą przepadam), nie wahałam się ani chwili.

Konkurs na pozór był bardzo prosty. Należało napisać, za co lubimy święta Bożego Narodzenia. No i się nieco rozpisałam…. :-)

Strasznie się ucieszyłam, kiedy dowiedziałam się że to ja wygrałam (to była jakoś 7 rano i chyba sąsiadów swoimi piskami obudziłam:-) Cieszyłam się jak małe dziecko. Ale mi było dobrze!

Książka stoi już sobie na półeczce, z pozaznaczanymi stronami z przepisami-do-zrobienia-w-najbliższym-czasie:-)

Konrad, wielkie dzięki!