Projekty

książka blogerzy 1

Jestem w wielkim szoku. W tej oto książce znajdują się m.in. MOJE przepisy:-)) I jestem cholernie dumna z tego powodu!!!

Cieszy mnie ogromnie fakt, że ktoś tam mnie zauważył i zaprosił do tego projektu. Czuję się niesamowicie wyróżniona!

Książka ta jest zbiorem przepisów blogerek kulinarnych na bożonarodzeniowe smakołyki w nieco… łagodniejszej i zdrowszej wersji.

Jak wiecie lubię dobrze zjeść, ale staram się, żeby moja kuchnia była w miarę zdrowa i dlatego też eliminuję półprodukty i różne inne świństwa (oj, bywa ciężko czasami:-)

Dlatego jestem przeszczęśliwa, że wzięłam udział w tym projekcie! Mogłam przyjrzeć się tradycyjnym potrawom od nieco innej strony i powymieniać niektóre składniki na te zdrowsze i mniej… kaloryczne… . (Tak, tak, wiem, że dupcia rośnie, ale przynajmniej niech zdrowo rośnie:-))

Wszystkie przepisy są sprawdzone i przetestowane na rodzinach i znajomych Ani, Agaty, Karoliny, Kasi, Marty, Edyty, Agnieszki, MartyJoli (no i oczywiście niektórzy moi się znaleźli;p)

Jeśli jesteście zainteresowani, to zapraszam serdecznie do zakupu tej książki.

Będzie mi ogromnie milutko:-))

Cena:25zł wraz z przesyłką:-)

LINK DO ZAKUPU KSIĄŻKI

I na koniec chciałabym serdecznie podziękować wszystkim tym osobom, które pomogły nam na stworzenie swojej pierwszej PRAWDZIWEJ książki kucharskiej!

p.s. o książce możecie poczytać również TU i TU.

książka blogerzy 2

książka blogerzy 3

książka blogerzy 4

książka blogerzy 5

książka blogerzy 6książka blogerzy 8

książka blogerzy 9