Natoobe

Tym razem chciałabym Wam polecić sklep internetowy ze zdrową i ekologiczną żywnością – natoobe. Jest to sklep, w którym możecie kupić smaczne, a przede wszystkim zdrowe produkty. Ostatnio mnie ‚kręcą’ tego typu sklepy, bo jak patrzę jakie badziewie wciskają w supermarketach, to aż mi się coś robi na żołądku… .

W natoobe możecie znaleźć zwykłe produkty typu: miody, przyprawy, dżemy, wędliny, sery, ale także i kosmetyki do pielęgnacji ciała (i duszy:-) oraz chemię gospodarczą. Czyli to wszystko w myśl zasady: dla każdego coś zdrowego:-)

Sama zamówiłam u nich AŻ;p ( a może dopiero?:-) 3 paczki. Ale do jednej z nich mam duży sentyment… . Jakiś czas temu moja mama przebywała w szpitalu rehabilitacyjnym dość daleko od domu. Szału tam wielkiego nie było, ale mama- zaradna kobita zaaklimatyzowała się w nim dość szybko. Towarzystwo było całkiem spoko, lekarze też uszli, ale najgorzej było z jedzeniem… . Mama mi nieraz wysyłała telefonem zdjęcia śniadań… . Normalnie masakra… . Jakiś mały kawałek średnio pachnącej pasztetowej i piętka chleba… . Normalnie, aż się coś człowiekowi robiło jak to widział… . I wtedy wpadliśmy z Tomkiem na pomysł, żeby zrobić mamie niespodziankę i wysłać jej paczkę z natoobe. Zamówiliśmy mamie różne słoikowe duperele i meeeega aromatyczne kiełbachy. Paczkę wysłaliśmy i czekaliśmy na efekty… . Kilka dni później dzwoni do mnie mama i opowiada: „Kasieńka! Siedzę sobie w pokoju, a tu nagle wchodzi jakiś pan. Zapytał mnie czy ja to ja i wręczył mi jakąś paczkę…  I wyszedł. Zostawił mnie samą z tą paczką, patrzę na nią, adresat mi nieznany… Hmm… Owieram… zerkam… a tu kurde jakieś kiełbasy! I słoiki z dżemami! I suszone pomidorki!!!??? Nie wiedziałam skąd to i jak to… . Od razu się domyśliłam:-)) Dziękuję!!!!!” A później dostawałam smsy: „Mniam, mniam! Zdjęcie (tej paczki) poszło w świat! Jeszcze raz dzięki za fantazję i dobre serce!” , 10 minut później…”I co teraz robię? Siedzę i gapię się na kiełbasy!!!”, następnie: „Jakie te powidła śliwkowe z rodzynkami i cynamonem są pyszne!!!”, i na koniec: „Jaka pyszna kiełbasa!!! Itd..

I to moim zdaniem jest najlepsza reklama natoobe:-)

natoobe